Bauer Kalhoty Bauer Vapor X2.9 S20 JR, červená, Junior, XL

Kalhoty Bauer Vapor X2.9 jsou středním modelem kalhot Bauer z řady Vapor pro sezónu 20/21, které používají poloprofesionální i rekreační hráči... více informací »
Bauer Kalhoty Bauer Vapor X2.9 S20 JR
Značka: Bauer
2 249 Kč
DO OBCHODU >
Kalhoty Bauer Vapor X2.9 jsou středním modelem kalhot Bauer z řady Vapor pro sezónu 20/21, které používají poloprofesionální i rekreační hráči...

Kalhoty Bauer Vapor X2.9 jsou středním modelem kalhot Bauer z řady Vapor pro sezónu 20/21, které používají poloprofesionální i rekreační hráči po celém světě.

Kalhoty Bauer Vapor X2.9 jsou středním modelem kalhot Bauer z řady Vapor pro sezónu 20/21, které používají poloprofesionální i rekreační hráči po celém světě.

Kalhoty Bauer Vapor 2X jsou lehké kalhoty s výbornou ochranou! Stehna a boky chrání tenký lisovaný chránič s PE vložkami. Chránič ledvin tvoří chrániče s PE vložkami. Pozadu nezůstává ani ochrana páteře, kterou tvoří tvarovaný chránič FLEX SPINE s ochranou X-LITE Shield. Klasický pásek zapínání je intuitivní a dobře drží. Tkanička zapínání zase působí stylově. Kalhoty jsou vyrobenéNYLONU odolného proti oděrkám a díky technologii ZIPPER OPENING prodloužitelné o 1 palec.

Oblíbený produkt Bauer Kalhoty Bauer Vapor X2.9 S20 JR, červená, Junior, XL jde sehnat právě tady na stránkách v sekci hokejové kalhoty! Máme pro vás zcela nové produkty z této populární kategorie jednoduše online!

Tento nejprodávanější kousek Bauer Kalhoty Bauer Vapor X2.9 S20 JR, červená, Junior, XL od známé kvalitní značky Bauer získáte ještě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě nyní za 2 249 Kč.