Bauer Lokty Bauer Supreme 2S Pro S19 JR, Junior, S

Hodně povedený produkt dostanete bez problémů na našich stránkách v populární kategorii hokejové chrániče loktů. Připravili jsme pro vás... více informací »
Bauer Lokty Bauer Supreme 2S Pro S19 JR
Značka: Bauer
2 604 Kč
DO OBCHODU >
Hodně povedený produkt dostanete bez problémů na našich stránkách v populární kategorii hokejové chrániče loktů. Připravili jsme pro vás...

Hodně povedený produkt dostanete bez problémů na našich stránkách v populární kategorii hokejové chrániče loktů. Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu. Nejvyšší model chráničů loktů řady Supreme pro sezónu 2019/20.

Maximální ochrana, lehkost, ale i mobilita – to jsou chrániče loktů Bauer Supreme 2S Pro. Oblast loktu je chráněna AMP výliskem, díky kterému se chránič dokonale přizpůsobí a nebrání v pohybu, tomu pomáhá i plovoucí chránič v oblasti bicepsu, chránič tak skvěle drží na místě a zároveň perfektně chrání. O ochranu předloktí se chrání Curv Composite, který skvěle tlumí nárazy. Celková ochrana je podpořena speciální technologií PORON® XRD™, která dokonale pohlcuje nárazy. Dokonalé chrániče, pro dokonalé hokejisty!

Tento skvělý výrobek Bauer Lokty Bauer Supreme 2S Pro S19 JR, Junior, S od top výrobce Bauer lze zakoupit momentálně v naši nabídce v akci. Levně za 2 604 Kč.