Bauer Lokty Bauer Supreme 2S Pro S19 SR, Senior, S

Nejvyšší model chráničů loktů řady Supreme pro sezónu 2019/20. Maximální ochrana, lehkost, ale i mobilita – to jsou chrániče loktů Bauer... více informací »
Bauer Lokty Bauer Supreme 2S Pro S19 SR
Značka: Bauer
2 099 Kč
DO OBCHODU >
Nejvyšší model chráničů loktů řady Supreme pro sezónu 2019/20. Maximální ochrana, lehkost, ale i mobilita – to jsou chrániče loktů Bauer...

Nejvyšší model chráničů loktů řady Supreme pro sezónu 2019/20.

Maximální ochrana, lehkost, ale i mobilita – to jsou chrániče loktů Bauer Supreme 2S Pro. Oblast loktu je chráněna AMP výliskem, díky kterému se chránič dokonale přizpůsobí a nebrání v pohybu, tomu pomáhá i plovoucí chránič v oblasti bicepsu, chránič tak skvěle drží na místě a zároveň perfektně chrání. O ochranu předloktí se chrání Curv Composite, který skvěle tlumí nárazy. Celková ochrana je podpořena speciální technologií PORON® XRD™, která dokonale pohlcuje nárazy. Dokonalé chrániče, pro dokonalé hokejisty!


Levný produkt Bauer Lokty Bauer Supreme 2S Pro S19 SR, Senior, S jde nakoupit jednoduše tu ve známé kategorii hokejové chrániče loktů! Nyní si můžete vybrat kvalitní kousky ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu.

Povedený produkt Bauer Lokty Bauer Supreme 2S Pro S19 SR, Senior, S od společnosti se zárukou kvality Bauer můžete pořídit online za super peníze! Teď za akční cenu 2 099 Kč.