Bauer Lokty Bauer Supreme 3S S21 JR, Junior, M

Lokty Bauer Supreme 3S S21 JR - výkonnostní model chráničů loktů Bauer, představuje potřebnou míru ochrany a pohodlí. Lokty Bauer Supreme 3S S21 JR -... více informací »
Bauer Lokty Bauer Supreme 3S S21 JR
Značka: Bauer
1 484 Kč
DO OBCHODU >
Lokty Bauer Supreme 3S S21 JR - výkonnostní model chráničů loktů Bauer, představuje potřebnou míru ochrany a pohodlí. Lokty Bauer Supreme 3S S21 JR -...

Lokty Bauer Supreme 3S S21 JR – výkonnostní model chráničů loktů Bauer, představuje potřebnou míru ochrany a pohodlí.

Lokty Bauer Supreme 3S S21 JR – výkonnostní model chráničů loktů Bauer, představuje potřebnou míru ochrany a pohodlí.

Popis:

  • Lokty jsou vhodné pro náročné hobby hráče, poloprofesionály nebo začínající  hokejisty.
  • Chrániče mají potřebnou ochranu na vysoké úrovni a nabízí tak maximální možné pokrytí při zachování potřebného rozsahu pohybu.
  • Biceps chrání lisovaná PE výztuha.
  • Chránič je navíc konstrukčně řešen tak, že je nezávislý na dalších částech lokte a lépe se tak přizpůsobí všem pohybům hráče, aniž by překážel.
  • Chránič dokonale ochrání předloktí ze všech stran.
  • Má klasické zapínání systémem 3 pásků, první široký pásek v oblasti předloktí je pevný, a tak se navíc nevytahá, druhý pásek ve tvaru písmene „Y“ je v oblasti ohybu ruky a navíc je velmi flexibilní a skvěle zafixuje chránič na ruce, třetí pásek je v oblasti bicepsu.
  • O odvod vlhkosti se stará technologie Thermo MAX+. 

Velmi oblíbený produkt Bauer Lokty Bauer Supreme 3S S21 JR, Junior, máte možnost nakoupit také tady na stránkách umístěný v sekci hokejové chrániče loktů! Připravili jsme pro vás jiné výrobky ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Tento kvalitní kousek Bauer Lokty Bauer Supreme 3S S21 JR, Junior, M od skvělého výrobce Bauer pohodlně dostanete zrovna za rozumné peníze. Levně za cenu 1 484 Kč.