Bauer Lokty Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, Senior, L

Lokty Bauer Vapor 2X PRO jsou top modelem loktů z řady Vapor pro sezónu 20/21! Jedná se o precizní loketní chránič, který používají... více informací »
Bauer Lokty Bauer Vapor 2X Pro S20 SR
Značka: Bauer
2 529 Kč
DO OBCHODU >
Lokty Bauer Vapor 2X PRO jsou top modelem loktů z řady Vapor pro sezónu 20/21! Jedná se o precizní loketní chránič, který používají...

Lokty Bauer Vapor 2X PRO jsou top modelem loktů z řady Vapor pro sezónu 20/21! Jedná se o precizní loketní chránič, který používají profesionálové po celém světě, včetně věhlasné NHL!

Lokty Bauer Vapor 2X PRO jsou top modelem loktů z řady Vapor pro sezónu 20/21! Jedná se o precizní loketní chránič, který používají profesionálové po celém světě, včetně věhlasné NHL!

Třídílný loketní chránič Vapor 2X PRO je lehký, pohodlný a dokonale ochrání. Nový anatomický třídílný lisovaný chránič s lisovanou HYPERLITE pěnou CAP COVER. Biceps chrání HYPERLITE HD pěna. Pásky a zapínání DYNAFLEX LOCK STRAP drží chránič správně na ruce. Podšívka THERMO CORE je dokonale prodyšná a dobře vysychá.

Tento designový produkt Bauer Lokty Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, Senior, L máte možnost dostat právě nyní tady u nás zařazený v rubrice hokejové chrániče loktů! Pořiďte si ještě jiné kousky ve zmiňované rubrice za výhodné peníze!

Kvalitní kus Bauer Lokty Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, Senior, L od společnosti se zárukou kvality Bauer pořídíte momentálně ve slevě. Výhodně za cenu 2 529 Kč.