Bauer Lokty rozhodčí Bauer Official, Senior, S

Nejprodávanější produkt Bauer Lokty rozhodčí Bauer Official, Senior, je k sehnání právě zde na webu v oblíbené sekci hokejové chrániče loktů!... více informací »
Bauer Lokty rozhodčí Bauer Official
Značka: Bauer
1 466 Kč
DO OBCHODU >
Nejprodávanější produkt Bauer Lokty rozhodčí Bauer Official, Senior, je k sehnání právě zde na webu v oblíbené sekci hokejové chrániče loktů!...

Nejprodávanější produkt Bauer Lokty rozhodčí Bauer Official, Senior, je k sehnání právě zde na webu v oblíbené sekci hokejové chrániče loktů! Pořiďte si oblíbené výrobky ve zmiňované sekci v akci! Chrániče loktů pro rozhodčí Bauer Official. Lehké lokty, které nebrání pohyblivosti, ale zároveň poskytují výbornou ochranu.

Chrániče loktů pro rozhodčí Bauer Official. Lehké lokty, které nebrání pohyblivosti, ale zároveň poskytují výbornou ochranu.

Lokty rozhodčí BAUER Officials. Profesionální, extrémně lehké chrániče loktů pro rozhodčí. Praktické chrániče, které zabírají minimum prostoru, ale zajišťují skvělou ochranu. Konstrukce chráničů s elastickou punčochou v oblasti lokte zajišťuje velmi jisté usazení na ruce, navíc využívá špičkovou TOP podšívku Bauer 37.5™, která zajišťuje nadstandardní komfort a excelentní vysychání, pětkrát rychlejší než u běžné podšívky.

Extrémně nízká hmotnost. Anatomicky tvarované chrániče. Měkký vnitřní pěnový materiál zvyšuje míru ochrany a navíc zajišťuje vysoké pohodlí. Elastická punčocha v oblasti lokte se špičkovou podšívkou.

Tento kvalitní a levný produkt Bauer Lokty rozhodčí Bauer Official, Senior, S od předního výrobce Bauer snadno můžete pořídit zrovna napořád výhodně! Nyní za 1 466 Kč.