Bauer Ramena Bauer NSX S18 JR, Junior, S

Tento unikátní kus Bauer Ramena Bauer NSX S18 můžete sehnat právě zde tady u nás zařazený v sekci hokejové chrániče ramen! Nyní můžete získat... více informací »
Bauer Ramena Bauer NSX S18 JR
Značka: Bauer
1 089 Kč
DO OBCHODU >
Tento unikátní kus Bauer Ramena Bauer NSX S18 můžete sehnat právě zde tady u nás zařazený v sekci hokejové chrániče ramen! Nyní můžete získat...

Tento unikátní kus Bauer Ramena Bauer NSX S18 můžete sehnat právě zde tady u nás zařazený v sekci hokejové chrániče ramen! Nyní můžete získat jiné produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí! Ramenní chrániče řady NSX, která se zaměřuje přesně na potřeby hobby hráčů, čímž je i určena jejich více než příznivá cena.

Ramena mají pohodlný střih a padnou každému hokejistovi. V oblasti hrudní kosti je tvrzený plast, který brání nepříjemným zraněním. Stejně jako u vyšších modelů je zde možnost nastavit si délku chrániče bicepsu, podle individuálních potřeb. Vnitřek ramen je ze speciálních materiálů odvádějících vlhkost, ramena tak zůstanou lehká po celou dobu výkonu.

Ve slevě produkt Bauer Ramena Bauer NSX S18 JR, Junior, S od kvalitní značky Bauer lze nakoupit v naší internetové nabídce extra se slevou! Výhodně za 1 089 Kč.