Bauer Ramena Bauer NSX S18 SR, Senior, M

Ramenní chrániče řady NSX, která se zaměřuje přesně na potřeby hobby hráčů, čímž je i určena jejich více než příznivá cena. Ramena mají... více informací »
Bauer Ramena Bauer NSX S18 SR
Značka: Bauer
1 273 Kč
DO OBCHODU >
Ramenní chrániče řady NSX, která se zaměřuje přesně na potřeby hobby hráčů, čímž je i určena jejich více než příznivá cena. Ramena mají...

Ramenní chrániče řady NSX, která se zaměřuje přesně na potřeby hobby hráčů, čímž je i určena jejich více než příznivá cena.

Ramena mají pohodlný střih a padnou každému hokejistovi. V oblasti hrudní kosti je tvrzený plast, který brání nepříjemným zraněním. Stejně jako u vyšších modelů je zde možnost nastavit si délku chrániče bicepsu, podle individuálních potřeb. Vnitřek ramen je ze speciálních materiálů odvádějících vlhkost, ramena tak zůstanou lehká po celou dobu výkonu.

Unikátní a oblíbený produkt Bauer Ramena Bauer NSX S18 SR, získáte bezprostředně u nás v rubrice hokejové chrániče ramen. Mrkněte na zlevněné produkty z této známé rubriky za outletovou cenu!

Hodně oblíbený výrobek Bauer Ramena Bauer NSX S18 SR, Senior, M od společnosti s výborným jménem Bauer k dostání ještě dnes skutečně levně! Právě teď jen za 1 273 Kč.