Bauer Ramena Bauer NSX S19 YTH, Dětská, S

Hokejová ramena Bauer NSX Yth přináší základní stupeň ochrany a dobré pohodlí při trénincích i soutěžních zápasech. Jsou vhodná pro... více informací »
Bauer Ramena Bauer NSX S19 YTH
Značka: Bauer
933 Kč
DO OBCHODU >
Hokejová ramena Bauer NSX Yth přináší základní stupeň ochrany a dobré pohodlí při trénincích i soutěžních zápasech. Jsou vhodná pro...

Hokejová ramena Bauer NSX Yth přináší základní stupeň ochrany a dobré pohodlí při trénincích i soutěžních zápasech. Jsou vhodná pro nenáročné dětské hráče. Chránič je novinkou pro sezonu 2019/2020.

Hokejová ramena Bauer NSX Yth přináší základní stupeň ochrany a dobré pohodlí při trénincích i soutěžních zápasech. Jsou vhodná pro nenáročné dětské hráče. Chránič je novinkou pro sezonu 2019/2020. Oblast ramen,přední panely a zadní panely jsou vyztuženy kvalitní ochrannou pěnou. Páteř je chráněna vyztužením z MD pěny a PE vložkou, hrudník pomocí lisované HD pryskyřice. Oblast bicepsů je tvořena tvarovatelným komponentemRamena jsou navržena v anatomickém tvaru pro co největší pohodlí a maximální přizpůsobení. Jednodílný chránič bicepsu lehce přilne k ruce a nebrání v pohybu. Chránič je vyroben z hydrofobní síťoviny, která vás udrží v suchu a pohodlí.Velikost chrániče dítěti snadno nastavíte díky upínacím popruhům na suchý zip.


Výjimečný kus Bauer Ramena Bauer NSX S19 YTH, Dětská, S je k dostání lehce tady na našem webu v oblíbené kategorii hokejové chrániče ramen! Nyní získáte ještě další produkty z této sekce snadno online!

Výjimečný produkt Bauer Ramena Bauer NSX S19 YTH, Dětská, S od našeho předního výrobce Bauer je k dispozici v naší nabídce za skvělou cenu. Právě teď za cenu 933 Kč.