Bauer Ramena Bauer Vapor X2.9 S20 JR, Junior, L

Vesta – chránič ramen Bauer X2.9 je středním modelem ramenních chráničů z řady VAPOR pro sezónu 20/21, který je určen pro poloprofesionály a... více informací »
Bauer Ramena Bauer Vapor X2.9 S20 JR
Značka: Bauer
1 799 Kč
DO OBCHODU >
Vesta – chránič ramen Bauer X2.9 je středním modelem ramenních chráničů z řady VAPOR pro sezónu 20/21, který je určen pro poloprofesionály a...

Vesta – chránič ramen Bauer X2.9 je středním modelem ramenních chráničů z řady VAPOR pro sezónu 20/21, který je určen pro poloprofesionály a náročné hobby hokejisty.

Vesta – chránič ramen Bauer X2.9 je středním modelem ramenních chráničů z řady VAPOR pro sezónu 20/21, který je určen pro poloprofesionály a náročné hobby hokejisty.

Ramena Bauer X2.9 jsou středním modelem z řady VAPOR, který dobře ochrání, je lehký a zároveň umožní potřebnou pohyblivost. Chrániče ramen tvoří nízko profilový lisovaný chránič. Hrudní chránič je vyroben technologií X-LITE SHIELD, boky chrání komfortní FLEXCELL pěna s komfortním zaoblením. Chránič páteře je vytvořen z integrované MD pěny a PE vložek. Dobře ochrání i při tvrdých nárazech. Biceps je chráněn nastavitelným chráničem z MD pěny a lisovaných PE vložek. Vesta skvěle padne a dobře ochrání! Podšívka THERMO MAX je prodyšná a dobře vysychá.


Kvalitní a velmi žádaný výrobek Bauer Ramena Bauer Vapor jde získat právě nyní tady u nás ve známé rubrice hokejové chrániče ramen! Získejte ještě jiné kusy z této oblíbené kategorie za výborné peníze!

Velmi oblíbený kousek Bauer Ramena Bauer Vapor X2.9 S20 JR, Junior, L od výrobce s dobrým jménem Bauer seženete v naší online nabídce za super peníze! Zboží pořídíte teď u nás za 1 799 Kč.