Bauer Ramena Bauer Vapor X2.9 S20 SR, Senior, XL

Vesta – chránič ramen Bauer X2.9 je středním modelem ramenních chráničů z řady VAPOR pro sezónu 20/21, který je určen pro poloprofesionály a... více informací »
Bauer Ramena Bauer Vapor X2.9 S20 SR
Značka: Bauer
2 429 Kč
DO OBCHODU >
Vesta – chránič ramen Bauer X2.9 je středním modelem ramenních chráničů z řady VAPOR pro sezónu 20/21, který je určen pro poloprofesionály a...

Vesta – chránič ramen Bauer X2.9 je středním modelem ramenních chráničů z řady VAPOR pro sezónu 20/21, který je určen pro poloprofesionály a náročné hobby hokejisty.

Vesta – chránič ramen Bauer X2.9 je středním modelem ramenních chráničů z řady VAPOR pro sezónu 20/21, který je určen pro poloprofesionály a náročné hobby hokejisty.

Ramena Bauer X2.9 jsou středním modelem z řady VAPOR, který dobře ochrání, je lehký a zároveň umožní potřebnou pohyblivost. Chrániče ramen tvoří nízko profilový lisovaný chránič. Hrudní chránič je vyroben technologií X-LITE SHIELD, boky chrání komfortní FLEXCELL pěna s komfortním zaoblením. Chránič páteře je vytvořen z integrované MD pěny a PE vložek. Dobře ochrání i při tvrdých nárazech. Biceps je chráněn nastavitelným chráničem z MD pěny a lisovaných PE vložek. Vesta skvěle padne a dobře ochrání! Podšívka THERMO MAX je prodyšná a dobře vysychá.


Vynikající produkt máte možnost nakoupit bezprostředně tady a teď na našem webu zařazený v kategorii hokejové chrániče ramen. Prozkoumejte parádní zboží z této oblíbené kategorie v bezva akci.

Tento velmi oblíbený produkt Bauer Ramena Bauer Vapor X2.9 S20 SR, Senior, XL od společnosti s dlouholetou tradicí Bauer můžete získat tady nyní za parádní cenu! Nyní nakoupíte za 2 429 Kč.