Bauer Rukavice Bauer Pro Series S21 INT, Intermediate, 13″, černá

Diskontní produkt Bauer Rukavice Bauer Pro Series S21 INT, máte možnost koupit zrovna na našich stránkách v oblíbené sekci hokejové rukavice! Nyní... více informací »
Bauer Rukavice Bauer Pro Series S21 INT
Značka: Bauer
4 499 Kč
DO OBCHODU >
Diskontní produkt Bauer Rukavice Bauer Pro Series S21 INT, máte možnost koupit zrovna na našich stránkách v oblíbené sekci hokejové rukavice! Nyní...

Diskontní produkt Bauer Rukavice Bauer Pro Series S21 INT, máte možnost koupit zrovna na našich stránkách v oblíbené sekci hokejové rukavice! Nyní koupíte ještě podobné kousky z naší sekce snadno online.
Rukavice Bauer PRO Series jsou profesionálním modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě!

Rukavice Bauer PRO Series jsou profesionálním modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě!

Vnější hřbet této rukavice tvoří pěna dvojí hustoty s HYPERLITE HD pěnou. To je velmi lehká pěna, která dokonale ochrání, ale zachová rukavici lehkou a pohodlnou. Povrch rukavice tvoří technologie PRO Lite Tex s PU překrytím. Pěna dvojí hustoty s HYPERLITE HD pěnou a výztuhami z PE materiálu dokonale ochrání prsty. technologie SHOT BOOST FINGERS díky které je nově prostředníček a prsteníček konstruován ze 3 částí pro perfektní úchop hole, cit a snadnější střelbu. Palec rukavice je klasicky dvoudílný a skvěle pohyblivý. Dlaň PRO PALM z jemné slonoviny nabízí jedinečný cit při střelbě a práci s holí. Skvělá odolnost je samozřejmostí.

Tento velmi oblíbený kousek Bauer Rukavice Bauer Pro Series S21 INT, Intermediate, 13", černá originál od značky Bauer jednoduše můžete pořídit ještě dnes se slevou. Pouze nyní za 4 499 Kč.