Bauer Rukavice Bauer Supreme 3S S21 JR, Junior, 11″, tmavě modrá-červená-bílá

Rukavice Bauer Supreme 3S S21 JR -  jsou výkonnostním modelem rukavic, které jsou ideální pro poloprofesionální hokejisty, děti nebo náročné hobby... více informací »
Bauer Rukavice Bauer Supreme 3S S21 JR
Značka: Bauer
2 564 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice Bauer Supreme 3S S21 JR -  jsou výkonnostním modelem rukavic, které jsou ideální pro poloprofesionální hokejisty, děti nebo náročné hobby...

Rukavice Bauer Supreme 3S S21 JR –  jsou výkonnostním modelem rukavic, které jsou ideální pro poloprofesionální hokejisty, děti nebo náročné hobby hráče.

Rukavice Bauer Supreme 3S S21 JR –  jsou výkonnostním modelem rukavic, které jsou ideální pro poloprofesionální hokejisty, děti nebo náročné hobby hráče.

Popis:

  • Vnější hřbet této rukavice tvoří MD pěna střední hustoty s výztuhami z PE materiálu.
  • Tato kombinace velmi dobře ochrání, ale zachová rukavici lehkou a pohodlnou.
  • Povrch rukavice tvoří PU materiál s překrytím pro delší životnost.
  • MD pěna střední hustoty doplněná o PE vložky ochrání prsty.
  • Nová technologie SHOT BOOST FINGERS díky které je nově prostředníček a prsteníček konstruován ze 3 částí pro perfektní úchop hole, cit a snadnější střelbu.
  • Palec rukavice je klasicky dvoudílný a skvěle pohyblivý.
  • Dlaň Stretch CONNEKT palm zajišťuje skvělý cit a odolnost dlaně.

 


Unikátní a oblíbený kousek Bauer Rukavice Bauer Supreme je dostupný teď tu v populární sekci hokejové rukavice! Nyní si můžete pořídit akční produkty ve zmiňované rubrice za internetové ceny!

Tento exkluzivní produkt Bauer Rukavice Bauer Supreme 3S S21 JR, Junior, 11", tmavě modrá-červená-bílá od značky Bauer pořídíte na našich stránkách teď trvale výhodně. Nyní lze objednat jen za 2 564 Kč.