Bauer Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR, Junior, 11″, černá

Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic jsou profesionálním top modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě! Rukavice Bauer Supreme... více informací »
Bauer Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR
Značka: Bauer
4 139 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic jsou profesionálním top modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě! Rukavice Bauer Supreme...

Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic jsou profesionálním top modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě!

Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic jsou profesionálním top modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě!

Vnější hřbet této rukavice tvoří pěna trojí hustoty s PORON XRD. To je velmi lehká pěna, která dokonale ochrání, ale zachová rukavici lehkou a pohodlnou. Povrch rukavice tvoří technologie PRO Lite Tex s PU překrytím. Pěna trojí hustoty s HYPERLITE HD pěnou a výztuhami z PE materiálu dokonale ochrání prsty. Nová technologie SHOT BOOST FINGERS díky které je nově prostředníček a prsteníček konstruován ze 3 částí pro perfektní úchop hole, cit a snadnější střelbu. Palec rukavice je klasicky dvoudílný a skvěle pohyblivý. Dlaň PALM PRO FEEL MAX-CONNECT z jemné slonoviny nabízí jedinečný cit při střelbě a práci s holí. Skvělá odolnost je samozřejmostí.

Tento levný kousek Bauer Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 JR, Junior, 11", černá od výrobce se zárukou kvality Bauer k dostání v naší online nabídce napořád výhodně! Nyní nakoupíte za 4 139 Kč.