Bauer Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 SR, Senior, 15″, tmavě modrá-červená-bílá

Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic jsou profesionálním top modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě! Rukavice Bauer Supreme... více informací »
Bauer Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 SR
Značka: Bauer
4 679 Kč
DO OBCHODU >
Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic jsou profesionálním top modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě! Rukavice Bauer Supreme...

Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic jsou profesionálním top modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě!

Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic jsou profesionálním top modelem rukavic, které byly vyvinuty pro ty nejlepší hráče na světě!

Vnější hřbet této rukavice tvoří pěna trojí hustoty s PORON XRD. To je velmi lehká pěna, která dokonale ochrání, ale zachová rukavici lehkou a pohodlnou. Povrch rukavice tvoří technologie PRO Lite Tex s PU překrytím. Pěna trojí hustoty s HYPERLITE HD pěnou a výztuhami z PE materiálu dokonale ochrání prsty. Nová technologie SHOT BOOST FINGERS díky které je nově prostředníček a prsteníček konstruován ze 3 částí pro perfektní úchop hole, cit a snadnější střelbu. Palec rukavice je klasicky dvoudílný a skvěle pohyblivý. Dlaň PALM PRO FEEL MAX-CONNECT z jemné slonoviny nabízí jedinečný cit při střelbě a práci s holí. Skvělá odolnost je samozřejmostí.

Tento velmi žádaný produkt Bauer Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 SR, lze pořídit snadno tu na našich stránkách v oblíbené kategorii hokejové rukavice. Nyní můžete najít zcela nové produkty ze zmíněné rubriky za akční cenu.

Oblíbený a kvalitní produkt Bauer Rukavice Bauer Supreme Ultrasonic S21 SR, Senior, 15", tmavě modrá-červená-bílá od dodavatele zboží Bauer pohodlně pořídíte u nás za zcela nejnižší cenu! Nyní za akční cenu 4 679 Kč.