Bauer Rukavice Bauer Vapor X2.9 JR, bílá-černá, Junior, 12″

Zcela nová pro řada Bauer Vapor pro rok 2020 jsou rukavice Bauer Vapor X2.9 Hockey. Díky vylepšením v klíčových oblastech vynikají tyto rukavice... více informací »
Bauer Rukavice Bauer Vapor X2.9 JR
Značka: Bauer
2 159 Kč
DO OBCHODU >
Zcela nová pro řada Bauer Vapor pro rok 2020 jsou rukavice Bauer Vapor X2.9 Hockey. Díky vylepšením v klíčových oblastech vynikají tyto rukavice...

Zcela nová pro řada Bauer Vapor pro rok 2020 jsou rukavice Bauer Vapor X2.9 Hockey. Díky vylepšením v klíčových oblastech vynikají tyto rukavice nad ostatními.

Rukavice Bauer Vapor X2.9 jsou středním modelem rukavic z řady VAPOR, které jsou určeny pro poloprofesionály a náročné hobby hokejisty.

Rukavice Bauer Vapor X2.9 jsou vyrobeny z pěny MID DENSITYPE vložkami. Dobře padnou na vaši ruku, ochrání ji a zároveň mají potřebnou volnost pohybu. Palec tvoři dvojdílný chránič FLEX THUMB. Pohodlná dlaň TAKTILE je super měkká, ale zároveň zajistí dobrou citlivost a ochranu.

Tento výjimečný výrobek Bauer Rukavice Bauer Vapor X2.9 JR, bílá-černá, Junior, 12" od skvělého a známého výrobce Bauer snadno můžete získat právě opravdu výhodně. Aktuálně v akci za 2 159 Kč.