Bauer Triko s dlouhým rukávem Bauer Essential LS Top Sr, Senior, L

Triko Bauer Essential s dlouhým rukávem je z kvalitního materiálu  a hlavně dobře odvádí vlhkost, zabraňuje zápachu a udržuje tělesnou teplotu.... více informací »
Bauer Triko s dlouhým rukávem Bauer Essential LS Top Sr
Značka: Bauer
989 Kč
DO OBCHODU >
Triko Bauer Essential s dlouhým rukávem je z kvalitního materiálu  a hlavně dobře odvádí vlhkost, zabraňuje zápachu a udržuje tělesnou teplotu....

Triko Bauer Essential s dlouhým rukávem je z kvalitního materiálu  a hlavně dobře odvádí vlhkost, zabraňuje zápachu a udržuje tělesnou teplotu.

Triko Bauer Essential s dlouhým rukávem je z kvalitního materiálu  a hlavně dobře odvádí vlhkost, zabraňuje zápachu a udržuje tělesnou teplotu.

Střih trika je přesně navržený na hokej a je pohodlné.Díky síťovanému panelu na zádech je triko dobře prodyšné, nikde vás nic nebude škrtit, ani dřít. Ploché švy totiž snižují veškeré tření.

Základní parametry:

  • Příjemný pocit během hry zajistí materiál 100% polyester
  • Triko odvádí pot a brání množení bakterií
  • Střih hockey fit zajistí dokonalou pohyblivost rukou
  • Díky zadnímu síťovanému panelu je dobře prodyšné

 


Tento kvalitní a žádaný kus máte možnost sehnat mimo jiné na stránkách v sekci hokejové doplňky! Mrkněte na zlevněné produkty z naší sekce v akci!

Tento neodolatelný výrobek Bauer Triko s dlouhým rukávem Bauer Essential LS Top Sr, Senior, L od značky s dlouholetou historií Bauer pohodlně dostanete online za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za super cenu 989 Kč.