Betony GSX Int

Betony GSX kategorie Intermediate jsou ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, pro které je juniorská velikost betonů již malá, ale... více informací »
Betony GSX Int
Značka: Bauer
13 799 Kč
DO OBCHODU >
Betony GSX kategorie Intermediate jsou ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, pro které je juniorská velikost betonů již malá, ale...

Betony GSX kategorie Intermediate jsou ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, pro které je juniorská velikost betonů již malá, ale v seniorských betonech se necítí, protože jsou jim větší a díky tomu mají problémy s pohybem. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme. Najdeme zde TUNE FIT jednoduchý systém zapínání a Butterfly Assist poltštář, který poskytuje extra oporu pro nohu při rozkleku. V neposlední řadě na betonech najdeme 115° spodní zlom, který umožnuje díky flexi větší rozsah pohybu. Na této kartě máte na výběr jen z celobílé varianty produktu. Unikátní a oblíbený produkt jde koupit také tady u nás v oblíbené kategorii betony! Nyní si můžete koupit ještě jiné zboží z této oblíbené sekce ve výprodejové akci!

Unikátní a oblíbený kousek Betony GSX Int od dodavatele s dlouholetou historií Bauer jde pořídit v naší internetové nabídce za výhodné peníze! Aktuálně za super cenu 13 799 Kč.