Betony GSX Jr

Juniorské betony GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada,... více informací »
Betony GSX Jr
Značka: Bauer
12 299 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské betony GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada,...

Juniorské betony GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme. Najdeme zde TUNE FIT jednoduchý systém zapínání a Butterfly Assist poltštář, který poskytuje extra oporu pro nohu při rozkleku. V neposlední řadě na betonech najdeme 115° spodní zlom, který umožnuje díky flexi větší rozsah pohybu. Na této kartě nabízíme pouze celobílou variantu betonů.
Povedený produkt Betony GSX Jr můžete nakoupit lehce tady na našich stránkách v oblíbené rubrice betony! Nyní získáte podobné zboží ve zmiňované sekci za zcela nejnižší cenu.

Unikátní a oblíbený produkt Betony GSX Jr od naší známé značky Bauer lze pořídit tady a teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. V akci od 12 299 Kč.