Betony GSX Jr MTO

Juniorské betony GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada,... více informací »
Betony GSX Jr MTO
Značka: Bauer
12 299 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské betony GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada,...

Juniorské betony GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme. Najdeme zde TUNE FIT jednoduchý systém zapínání a Butterfly Assist poltštář, který poskytuje extra oporu pro nohu při rozkleku. V neposlední řadě na betonech najdeme 115° spodní zlom, který umožnuje díky flexi větší rozsah pohybu. Tento diskontní produkt Betony GSX Jr MTO je k získání právě zde tady na našem webu ve známé rubrice betony. Podívejte se na zcela nové výrobky ze zmíněné kategorie za extra cenu!

Kvalitní a velmi žádaný produkt Betony GSX Jr MTO od dodavatele zboží Bauer lze získat tady a teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní pořídíte od 12 299 Kč.