Betony Prodigy GSX Yth

Betony GSX kategorie Youth jsou jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová... více informací »
Betony Prodigy GSX Yth
Značka: Bauer
5 399 Kč
DO OBCHODU >
Betony GSX kategorie Youth jsou jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová...

Betony GSX kategorie Youth jsou jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme. Betony Prodigy oproti předešlému modelu doznali drobných, ale za to podstatných vylepšení a proto se nyní jedná o betony vhodné nejen pro začínající brankáře, ale i pro ty co už nějakou dobu chytají, ale juniorská velikost je pro ně zbytečně velká. Tento kvalitní a levný výrobek je k sehnání bez problémů tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice betony. Máme pro vás oblíbené produkty z této známé sekce za outletovou cenu.

Tento kvalitní výrobek Betony Prodigy GSX Yth od našeho výrobce Bauer jednoduše můžete pořídit na našich stránkách teď za skvělou cenu! Právě nyní za skvělou cenu 5 399 Kč.