Betony Vapor 2X Sr

Brankářské betony Vapor 2X mají letos spoustu vylepšení oproti X900. Je to například jádro DYNYMIC FLEX CORE a 100 ° úhel boty tj. spodní části... více informací »
Betony Vapor 2X Sr
Značka: Bauer
15 299 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské betony Vapor 2X mají letos spoustu vylepšení oproti X900. Je to například jádro DYNYMIC FLEX CORE a 100 ° úhel boty tj. spodní části...

Brankářské betony Vapor 2X mají letos spoustu vylepšení oproti X900. Je to například jádro DYNYMIC FLEX CORE a 100 ° úhel boty tj. spodní části betonu, což poskytuje betonům mnohem větší flexibilitu, než v minulosti, a brankář tak má maximální rozsah pohybu. Do zvýšení stehenní části jsme také přidali CURV COMPOSITE, abychom zajistili větší trvanlivost a lepší torzní tuhost betonu, když jde brankář do motýlka. Přidali jsme rovněž unikátní kůži C.O.R.TECH ST, což je pro skluz celkově lepší než syntetická kůže. A také jsme do lýtek přidali AEROLITE a zachovali systém upínání TUNE FIT z předchozího modelu X900. Nově na betonu najde systém uchycení MONSTER H.A.L., který brankáři umožňuje dostat nohy blíž k ledu s lepší flexibilitou. Vapor 2X je určena pro výkonnostní brankáře, kteří jsou na ledě čtyři až pět hodin týdně. Tento výrobek je k dostání ve verzi senior a intermediate a je určen pro elitního brankáře, který vyžaduje vynikající kvalitu. Dodáváme v barvě WHT bílá! Technologické parametry: Kůže C.O.RTECH ST 45° kolenní chránič pro lepší balanc při slidování Systém upínání Tune Fit Výztuha z Curv® kompozitu v oblasti stehen Přichycení bruslí Monster H.A.L. Výstelka Thermo Max Technologie Aerolite
Tento žádaný produkt Betony Vapor 2X Sr najdete jednoduše na našich stránkách zařazený v sekci betony. Nyní můžete koupit akční produkty z této známé rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Často hledaný produkt Betony Vapor 2X Sr originál od výrobce Bauer jednoduše můžete najít tady teď extra se slevou! Právě lze objednat jen za 15 299 Kč.