Betony Vapor 3X Sr

Seniorské betony Bauer Vapor 3X, které jsou dostupné jak v bílé barvě, tak v dalších barevných variantách. Najdete na nich spoustu technologických... více informací »
Betony Vapor 3X Sr
Značka: Bauer
25 899 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské betony Bauer Vapor 3X, které jsou dostupné jak v bílé barvě, tak v dalších barevných variantách. Najdete na nich spoustu technologických...

Seniorské betony Bauer Vapor 3X, které jsou dostupné jak v bílé barvě, tak v dalších barevných variantách. Najdete na nich spoustu technologických vylepšení, ale zároveň nepatří do nejdražší kategorie betonů od Baueru, takže se skvěle hodí poloprofesionálům a hobby brankářům. V poměru cena/výkon se řadí k naprosté elitě. Jednou z hlavních předností tohoto modelu je zcela nový kolenní chránič Stabiliflex, který ve srovnání s chráničem Stabilislide poskytuje o 25 % větší flexibilitu a je o 30 % lehčí. S betony Vapor 3X se budete moci spolehnout i na jistotu v pohybech napříč brankovištěm. Balanční polštář v lýtkovém chrániči a systém zapínání Tune Fit 2.0 se postarají o to, aby vám beton během slidování dokonale seděl na noze. Vaši stabilitu během zápasů i tréninků pak podpoří již zmíněná destička Balance Plate. Jde o polštářek v lýtkovém chrániči, který významně pomáhá s rovnováhou a s pokrytím ledu při slidování.
Tento výjimečný kousek Betony Vapor 3X Sr získáte právě zde tady u nás ve známé sekci betony. Nyní získáte oblíbené výrobky z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny.

Výjimečný a žádaný kousek Betony Vapor 3X Sr od značky se skvělou pověstí Bauer jednoduše můžete získat tady a teď za výhodné peníze. Právě nyní za 25 899 Kč.