BlazePod Functional Adapter Kit BlazePod

Nekonečná kreativita s jedinečně navrženými adaptéry pro BlazePod, rozšiřující možnosti kombinací(scénářů) a využití v různých... více informací »
BlazePod Functional Adapter Kit BlazePod
Značka: BlazePod
780 Kč
DO OBCHODU >
Nekonečná kreativita s jedinečně navrženými adaptéry pro BlazePod, rozšiřující možnosti kombinací(scénářů) a využití v různých...

Nekonečná kreativita s jedinečně navrženými adaptéry pro BlazePod, rozšiřující možnosti kombinací(scénářů) a využití v různých prostředích. Připevněte své BlazePod na cokoli nebo je nalepte na okna a zrcadla.

Nekonečná kreativita s jedinečně navrženými adaptéry pro BlazePod, rozšiřující možnosti kombinací(scénářů) a využití v různých prostředích. Připevněte své BlazePod na cokoli nebo je nalepte na okna a zrcadla.

Balení obsahuje:
2x Functional adapter
2x Suction cup
2x Strap


Oblíbený a kvalitní produkt BlazePod Functional Adapter Kit BlazePod máte možnost získat bezprostředně na webu umístěný v sekci hokejové doplňky! Připravili jsme pro vás akční produkty ze zmíněné kategorie v akci.

Tento kvalitní a žádaný kousek BlazePod Functional Adapter Kit BlazePod od přední společnosti BlazePod lze nakoupit u nás teď opravdu levně! Produkt momentálně prodáváme za 780 Kč.