Blue Sports Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape, černá

Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je... více informací »
Blue Sports Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape
Značka: Blue Sports
520 Kč
DO OBCHODU >
Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je...

Blade Tape je profesionální páska na čepel hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost, snadné lepení pouze po stranách čepele a vysoká kotrola nad pukem při hře.

Blade Tape je profesionální páska na čepel hráčské hokejky od kanadského výrobce Blade Tape. Tato páska plně nahrazuje klasickou textilní pásku, výhodou je její vysoká životnost, snadné lepení pouze po stranách čepele a vysoká kotrola nad pukem při hře. Páska je vyrobena ze speciální gumy, takže nenasává vodu, nenamrzá a tudíž se nezvyšuje hmotnost čepele.

Exkluzivní produkt Blue Sports Páska na brankářskou čepel Blue Sports Blade Tape, černá od výrobce s dobrým jménem Blue Sports snadno můžete najít na našich stránkách trvale výhodně! V akci za 520 Kč.