Bosport Koš Bosport Combo Flat, Dětský, HS1X

Hráčský koš Bosport s rovným, vyměnitelným plexi. Součástí plexi Antifog a Antiscratch technologie proti zamlžení a poškrábání. Mřížka... více informací »
Bosport Koš Bosport Combo Flat
Značka: Bosport
699 Kč
DO OBCHODU >
Hráčský koš Bosport s rovným, vyměnitelným plexi. Součástí plexi Antifog a Antiscratch technologie proti zamlžení a poškrábání. Mřížka...

Hráčský koš Bosport s rovným, vyměnitelným plexi. Součástí plexi Antifog a Antiscratch technologie
proti zamlžení a poškrábání.

Mřížka BOSPORT Uniplexi FLAT. Hráčská mřížka BOSPORT Uniplexi FLAT je univerzální celoobličejový chránič na hokej, který se dá jednoduše přichytit na všechny, dnes prodávané hokejové přilby. V případě,že plexi není poškozeno škrábanci je štítek takřka nerozbytný.V případě poškrábání plexi je možné jej vyměnit za nový.Výměna štítku je velice jednoduchá. Na povrchu štítku jsou aplikovány vrstvy antifog(proti mlžení) z vniřní strany (od obličeje)a antiscratch z vnější strany(proti poškrábání). Jsou to tvrdé laky o síle 5mikronů (0,005mm), které zůstávají na chrániči po celou dobu jeho životnosti.

Na čištění používat pouze čistící emulzi a utěrku, v případě čištění různými chemickými prostředky a koncentráty, může dojít k nevratnému poškození aplikovaných vrstev antifogu a antiscratche. Chránič je třeba udržovat čistý, v případě že je chránič mastný a špinavý, nefunguje antifog správně. Součásí výrobku uniplexi je dodávaná zdarma kompletní montážní sada,čistící emulze a utěrka pro snadnou údržbu!!! Tento výrobek je vyroben v souladu s evropskou normou EN ISO 102 56 na ochranu hlavy.

Tento exkluzivní výrobek jde nakoupit rovnou tady na našich stránkách v oblíbené sekci hokejové doplňky! Nyní pořídíte akční produkty z této populární sekce za báječnou cenu!

Ve slevě tento kousek Bosport Koš Bosport Combo Flat, Dětský, HS1X od značky s dobrým jménem Bosport je k sehnání zde nyní skutečně levně! Nabídky již od 699 Kč.
Další výbava od značky Bosport