www.hokejmorava.cz - katalog hokejových potřeb

Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, 7.5, 42.5, EE

Kvalitní a velmi žádaný produkt Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, Senior, 7.5, 42.5, EE od známé kvalitní značky Bauer máte možnost dostat právě napořád výhodně! Nyní pořídíte od 18 799 Kč.
EAN: 688698416428
Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR
Ověřit dostupnost
Značka: Bauer
18 799
Popis produktu

Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR – jsou určeny pro výkonnostní brankáře, kteří chytají na nejvyšší úrovni.

Brankářské brusle Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR – jsou určeny pro výkonnostní brankáře, kteří chytají na nejvyšší úrovni.

Popis:

  • Brusle mají ultra lehkou, karbonovou a především, tepelně tvarovatelnou botou, která se anatomicky přizpůsobí každé noze a zaručí dokonalý přenos energie. Jsou vysoce kvalitní a zároveň mají lehkou i pohodlnou konstrukci, která nabízí dokonalý komfort.Při výrobě byly použity  nejlepší karbonové materiály a technologie.
  • Vyztužený jazyk s vloženým plastem dokonale ochrání a zároveň povolí maximální rozsah pohybu.
  • Titanový o 3 mm vyšší nůž TUUK LS Pulse TI Edge with POWER PROFILE zajišťuje perfektní přenos energie z brusle do ledu a má vysokou životnost.
  • Holder Lightspeed Edge zase nabízí pohodlnou výměnu nože během pár vteřin.
  • Vložka Lightspeed 2.0 se stará o odvod vlhkosti a je dokonalou oporou pro vaši nohu.

Detail:

  • Nejlepší váha  – použití Curv kompozit a v oblasti kotníku  je pěna AEROFOAM PRO, která poskytuje skvělý komfort a je zároveň i lehká
  • Nejlepší úhel odrazu – díky menšímu profilu patentované asymetrické špičky brusle je  nejlepší úhel odrazu na trhu, který ocení každý brankář při přesouvání v brankovišti v rozkleku
  • Nejlepší přenos energie – pro přenos energie využití UNIBODY technologie, tedy podrážka brusle přesahuje až za hranu brusle a obepíná tak v podstatě celou patu a díky tomu dojde k lepšímu přenosu energie při odrazu rozkleku.