Brian´s Betony Brian’s Optik X2 SR, bílá-černá-červená, Senior, 36+1″

Betony Brian’s Optik X2 SR - novinka pro rok 2021, jsou ultralehké betony z řady Brian´s. Betony Brian’s Optik X2 SR - novinka pro rok 2021, jsou... více informací »
Brian´s Betony Brian’s Optik X2 SR
Značka: Brian’s
28 990 Kč
DO OBCHODU >
Betony Brian’s Optik X2 SR - novinka pro rok 2021, jsou ultralehké betony z řady Brian´s. Betony Brian’s Optik X2 SR - novinka pro rok 2021, jsou...

Betony Brian’s Optik X2 SR – novinka pro rok 2021, jsou ultralehké betony z řady Brian´s.

Betony Brian’s Optik X2 SR – novinka pro rok 2021, jsou ultralehké betony z řady Brian´s.

Popis:

  • Vzhledem jsou betony velmi podobné profesionální řadě Optik 2. Mimo agresivní linie a hrany, mají betony i vnější aerodynamický válec, který pomáhá snížit celkovou váhu betonů, navíc zvyšuje ohyb a pomáhá lépe uzavřít mezeru mezi betony.
  • Na vnější straně betonu se nachází MAX jádro a dva zlomy, díky kterým beton drží požadovaný tvar, špička je pak v úhlu 80°. Díky tomuto designu jsou mnohem snadnější přechody z rozkleku zpět do postoje.
  • Pro lepší slideování je využito speciálního materiálu Primo na vnitřní části betonu.
  • Vnitřní část je díky širšímu kanálu pro nohy více komfortní. Kanál je uzavřen velkým páskem na suchý zip, který se obepíná přes zadní část lýtka. V oblasti kolene je široký elastický popruh, který může být kdekoliv od kolene k lýtku.
  • Z profesionální řady je ponechán i popruh Smart Boot Strap, který je vyroben z vysoce kvalitního nylonu, který se běžně používá v bezpečnostních pásech a zajišťuje tak trvanlivost, kterou brankář potřebuje. Popruh je nastavitelný pro brankáře tak, aby přinesl co největší efekt a pocit.
  • Pokud jsi brankář střední třídy a hledáš ultralehké betony a skvělý design, pak jsou betony Brian´s Optik X2 tou pravou volbou pro tebe!

 


Nejprodávanější produkt je k dostání nyní tady u nás v rubrice brankářské betony. Prozkoumejte podobné produkty z naší kategorie za mimořádně nízkou cenu.

Unikátní a žádaný produkt Brian´s Betony Brian’s Optik X2 SR, bílá-černá-červená, Senior, 36+1" od oblíbené značky se zárukou kvality Brian´s snadno můžete najít v aktuální nabídce za výborné peníze. Aktuálně za super cenu 28 990 Kč.