Brian’s Brankářská hokejka Brian’s GSU2 ABS INT, modrá, Intermediate, 24″, L

Brankářská hokejka Brian’s GSU2 ABS INT – kvalitní dřevěná brankářská hokejka s ABS jádrem, je ideální pro hobby hráče a nenáročné... více informací »
Brian’s Brankářská hokejka Brian’s GSU2 ABS INT
Značka: Brian’s
1 090 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Brian’s GSU2 ABS INT – kvalitní dřevěná brankářská hokejka s ABS jádrem, je ideální pro hobby hráče a nenáročné...

Brankářská hokejka Brian’s GSU2 ABS INT – kvalitní dřevěná brankářská hokejka s ABS jádrem, je ideální pro hobby hráče a nenáročné amatérské hráče.

Brankářská hokejka Brian’s GSU2 ABS INT – kvalitní dřevěná brankářská hokejka s ABS jádrem, je ideální pro hobby hráče a nenáročné amatérské hráče.

Popis:

  • Díky svému materiálu a provedení je určená především pro amatérské a hobby brankáře, kteří hledají hokejku s co nejlepším poměrem ceny a kvality.
  • Můžete ji použít  také na hokejbal.
  • Hokejka je oblíbená pro nízkou hmotnost a dlouhou životnost.
  • Má vyztuženou čepel ABS jádrem a díky ABS jádru je zajištěna delší životnost.

Oblíbený a akční kus Brian’s Brankářská hokejka Brian’s GSU2 ABS INT, modrá, Intermediate, 24″, L můžete koupit právě teď tu na stránkách umístěný v kategorii hokejky. Nyní můžete získat jiné zboží ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci.

Hodně povedený produkt Brian’s Brankářská hokejka Brian’s GSU2 ABS INT, modrá, Intermediate, 24", L od kvalitního výrobce Brian’s pohodlně nakoupíte zrovna za super peníze! Právě teď za cenu 1 090 Kč.