Brian’s Brankářská hokejka Brian’s GSU4 Foam SR, šedá, Senior, 28″, R

Brankářská hokejka Brian’s GSU4 Foam SR - brankářská hokejka s příložníkem z pěnového jádra, je deální pro náročné hobby a amatérské... více informací »
Brian’s Brankářská hokejka Brian’s GSU4 Foam SR
Značka: Brian’s
1 049 Kč
DO OBCHODU >
Brankářská hokejka Brian’s GSU4 Foam SR - brankářská hokejka s příložníkem z pěnového jádra, je deální pro náročné hobby a amatérské...

Brankářská hokejka Brian’s GSU4 Foam SR – brankářská hokejka s příložníkem z pěnového jádra, je deální pro náročné hobby a amatérské hráče.

Brankářská hokejka Brian’s GSU4 Foam SR – brankářská hokejka s příložníkem z pěnového jádra, je deální pro náročné hobby a amatérské hráče.

Popis:

  • Velmi lehká hokejka s výbornou životností a herními vlastnostmi.
  • Díky svému materiálu a provedení je určená především pro náročné amatérské a hobby brankáře, kteří hledají hokejku s co nejlepším poměrem ceny a kvality.
  • Dřevěné hokejky s označením Brian´s GSU jsou oblíbené pro nízkou hmotnost a dlouhou životnost. 
  • Nejkvalitnější hokejka z této řady, je tato hokejka tzv. ,,pěnovka“ má jádro příložníku ze speciální pěny, která snižuje celkovou hmotnost hokejky.
  • Hokejka s výbornými vlastnostmi pro náročné hobbíky, amatérské hráče krajských přeborů a vyšších soutěží.
  • Shaft je vyroben z Plywood materiálu.
  • Čepel s příložníkem jsou kombinací PU Core C-Fabric/PU Core G-Laminate.

 


Výjimečný produkt můžete najít v pohodě tady na webu v kategorii hokejky. Připravili jsme jiné produkty z této kategorie za výhodné peníze.

Nejprodávanější produkt Brian’s Brankářská hokejka Brian’s GSU4 Foam SR, šedá, Senior, 28", R od značky s dlouholetou tradicí Brian’s je k dispozici právě teď u nás opravdu levně. Pouze nyní za 1 049 Kč.