Brian’s Lapačka Brian’s G-netik X JR, bílá, Junior, Obrácený gard

Tento akční a ve slevě produkt můžete koupit rovnou u nás umístěný v rubrice lapačky a vyrážečky. Máme pro vás ještě jiné produkty z této... více informací »
Brian’s Lapačka Brian’s G-netik X JR
Značka: Brian’s
6 590 Kč
DO OBCHODU >
Tento akční a ve slevě produkt můžete koupit rovnou u nás umístěný v rubrice lapačky a vyrážečky. Máme pro vás ještě jiné produkty z této...

Tento akční a ve slevě produkt můžete koupit rovnou u nás umístěný v rubrice lapačky a vyrážečky. Máme pro vás ještě jiné produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny! Lapačka Brian´s G-Netik X je profesionálním modelem rukavice od kanadské značky Brian´s pro sezónu 2020/21. Tato lapačka je určená pro nejnáročnější brankáře! Značku Brian´s využívají i brankáři v Národní Hokejové Lize!

Lapačka Brian´s G-Netik X je profesionálním modelem rukavice od kanadské značky Brian´s pro sezónu 2020/21. Tato lapačka je určená pro nejnáročnější brankáře! Značku Brian´s využívají i brankáři v Národní Hokejové Lize!

Pohodlná profesionální rukavice od renomované značky Brian´s. Jednodílná one-piece rukavice s úhlem zlomu 35° a zkoseným palcem napomáhá nasměrovat více puků přímo do koše. Extrémně široký a hluboký koš ve tvaru dvojitého Té. Konstrukce prstu pomáhá rukavici jednodušeji zavřít.

Tento akční produkt Brian’s Lapačka Brian’s G-netik X JR, bílá, Junior, Obrácený gard od dodavatele se skvělou pověstí Brian’s získáte zde nyní za příznivou cenu. Stojí teď u nás 6 590 Kč.