Brian´s Lapačka Brian’s Optik X2 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický gard

Hodně oblíbený výrobek Brian´s Lapačka Brian’s Optik X2 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický můžete sehnat bezprostředně na našem webu... více informací »
Brian´s Lapačka Brian’s Optik X2 SR
Značka: Brian’s
10 990 Kč
DO OBCHODU >
Hodně oblíbený výrobek Brian´s Lapačka Brian’s Optik X2 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický můžete sehnat bezprostředně na našem webu...

Hodně oblíbený výrobek Brian´s Lapačka Brian’s Optik X2 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický můžete sehnat bezprostředně na našem webu v rubrice lapačky a vyrážečky. Nyní si můžete pořídit oblíbené produkty z naší rubriky za zcela nejnižší cenu. Lapačka Brian’s Optik X2 SR –  je vysoce populární poloprofesionální model rukavice od kanadského výrobce Brian´s, tato řada Optik je široce populární mezi brankáři napříč všemi výkonnostními soutěžemi.

Lapačka Brian’s Optik X2 SR –  je vysoce populární poloprofesionální model rukavice od kanadského výrobce Brian´s, tato řada Optik je široce populární mezi brankáři napříč všemi výkonnostními soutěžemi.

Popis:

  • Design lapačky je podobný jako u profi top modelu Optik 2.
  • S agresivními liniemi a hranami ve spojení se strategickými průduchy polymesh tato grafika opravdu vyniká.
  • Hluboký koš ve tvaru T skvěle udrží puk. Úhel zlomu je 40 stupňů.
  • Lapačka skvěle drží na ruce a díky tomu dává rukavice skvělý pocit připravenosti do hry. Vnitřní materiál zajišťuje pohodlí i když se brankářova ruka potí.
  • V oblasti zápěstí je použita plovoucí podložka na zápěstí, která mírně sedí na spodní části rukavice, aby poskytla brankáři maximální flexibilitu při natahování směrem k pukům.
  • S nylonovým popruhem, který se táhne přes horní část, je rukavice snadno přístupná pro rychlé úpravy.
  • Na zadní straně ruky je pod horní částí pod prsty umístěna podložka s nastavitelným popruhem, který zajišťuje těsnost, kterou preferuje brankář.
  • Celý tento design uzavírají Brian’s Airknit prstové klíny, které pomáhají podporovat prodyšnost a proudění vzduchu během používání.
  • Pokud jste brankář na střední polo profi úrovni a hledáte lehké rukavice s uzávěrem připraveným na hru, nehledejte nic jiného než Brian’s Optik X2.
Super výrobek Brian´s Lapačka Brian’s Optik X2 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický gard od značky se zárukou kvality Brian´s jde koupit zde levně! Zrovna teď v akci za 10 990 Kč.