Brian’s Náhradní pásky Brian’s Net Zero 2 Colour Kit, tmavě modrá, Intermediate

Upravte si své betony nebo rukavice podle svého. S novým systémem Brians Custom Color Kit si můžete jednoduše zvolit barvu svých betonů. Brian´s... více informací »
Brian’s Náhradní pásky Brian’s Net Zero 2 Colour Kit
Značka: Brian’s
1 190 Kč
DO OBCHODU >
Upravte si své betony nebo rukavice podle svého. S novým systémem Brians Custom Color Kit si můžete jednoduše zvolit barvu svých betonů. Brian´s...

Upravte si své betony nebo rukavice podle svého. S novým systémem Brians Custom Color Kit si můžete jednoduše zvolit barvu svých betonů. Brian´s Color Kit je sada barevných proužků/pásků, které lze připevnit k betonům a rukavicím řady Net Zero 2. Dostupné jsou v několika barvách, které však nelze kombinovat.

Díky samostatným barevným soupravám, které jsou v několika barvách, může brankář jednoduchým způsobem betony upravit podle barev svého týmu. Zvolíte si barvu z Brian´s vzorníku a betony nebo rukavice jednoduše „přelepíte“. Vyhrazená místa pro uchycení barevných proužků jsou nepatrně zapuštěná pod úroveň čelní strany (pro maximální minimalizaci neočekávaných odrazů puků). Barevné pásky perfektně drží na svém místě. Pokud se však rozhodnete, že už pásky na betonech nebo rukavicích nechcete, není problém. Lze je snadno odstranit, nebo vyměnit za novou barvu.

  • sada obsahuje pásky pro: betony, lapačku, vyrážečku
  • barvy nelze kombinovat


Unikátní a žádaný produkt Brian’s Náhradní pásky Brian’s Net Zero 2 Colour Kit, tmavě modrá, Intermediate je k sehnání teď tady na stránkách v populární rubrice hokejové doplňky! Nyní si můžete pořídit unikátní zboží z této populární rubriky z pohodlí domova!

Oblíbený kousek Brian’s Náhradní pásky Brian’s Net Zero 2 Colour Kit, tmavě modrá, Intermediate od přední značky Brian’s pohodlně seženete online v bezva akci. Aktuálně v akci od 1 190 Kč.