Brian’s Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 INT, bílá-červená, Intermediate, Obrácený gard

Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model. Povrch vyrážečky je z... více informací »
Brian’s Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 INT
Značka: Brian’s
4 299 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model. Povrch vyrážečky je z...

Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model.

Povrch vyrážečky je z tradicí prověřené Jenpro kůže, která už v minulosti prokázala svou vysokou odolnost – nejlepší cesta jak dosáhnout nejvyšší kvality a nevybrakovat svou peněženku. Vysoký důraz při výrobě byl kladen na pohodlí a odolnost dlaně. Ta je vyrobena ze silného a odolného materiálu pro vyšší životnost, což je v oblasti, kde brankář drží hůl nezbytné. Postranní ochrana je tvořena superlehkými pěnami, které zajišťují dokonalou ochranu a udržují vyrážečku stále lehkou pro rychlé pohyby. Vyrážečku lze také v několika oblastech perfektně přizpůsobit svým potřebám, jednou z nich jsou i prsty, vyrážečka tak vyhovuje všem různým stylům chytání, aniž by bylo potřeba speciálních úprav. Vyrážečka Brian´s Optik 9.0 určitě nezklame ani náročné brankáře!


Tento kvalitní kus Brian’s Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 INT, bílá-červená, Intermediate, Obrácený gard můžete nakoupit rovnou tady na našich stránkách umístěný v kategorii lapačky a vyrážečky! Podívejte se na ještě další produkty z naší kategorie za výprodejovou cenu.

Exkluzivní produkt Brian’s Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 INT, bílá-červená, Intermediate, Obrácený gard od společnosti s úžasnou pověstí Brian’s můžete pořídit právě zde za super peníze. Ceny již od 4 299 Kč.