Brian’s Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR, bílá-červená, Junior, Klasický gard

Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model. Povrch vyrážečky je z... více informací »
Brian’s Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR
Značka: Brian’s
3 399 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model. Povrch vyrážečky je z...

Vyrážečka vysoké kvality pro náročné brankáře, kteří hledají kvalitu „Optik“, ale nemohou si dovolit profi model.

Povrch vyrážečky je z tradicí prověřené Jenpro kůže, která už v minulosti prokázala svou vysokou odolnost – nejlepší cesta jak dosáhnout nejvyšší kvality a nevybrakovat svou peněženku. Vysoký důraz při výrobě byl kladen na pohodlí a odolnost dlaně. Ta je vyrobena ze silného a odolného materiálu pro vyšší životnost, což je v oblasti, kde brankář drží hůl nezbytné. Postranní ochrana je tvořena superlehkými pěnami, které zajišťují dokonalou ochranu a udržují vyrážečku stále lehkou pro rychlé pohyby. Vyrážečku lze také v několika oblastech perfektně přizpůsobit svým potřebám, jednou z nich jsou i prsty, vyrážečka tak vyhovuje všem různým stylům chytání, aniž by bylo potřeba speciálních úprav. Vyrážečka Brian´s Optik 9.0 určitě nezklame ani náročné brankáře!


Nejprodávanější produkt Brian’s Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR, bílá-červená, Junior, Klasický je dostupný jednoduše tady u nás v oblíbené rubrice lapačky a vyrážečky. Vyhledejte si kvalitní kousky ve zmíněné sekci za nejnižší cenu!

Neodolatelný produkt Brian’s Vyrážečka Brian’s Optik 9.0 JR, bílá-červená, Junior, Klasický gard od dodavatele s dlouholetou historií Brian’s máte možnost získat nyní ve výprodejové akci! Momentálně k dispozici za 3 399 Kč.