Brian´s Vyrážečka Brian’s Optik X2 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický gard

Vyrážečka Brian’s Optik X2 SR -  je vysoce populární poloprofesionální model rukavice od kanadského výrobce Brian´s, tato řada je široce... více informací »
Brian´s Vyrážečka Brian’s Optik X2 SR
Značka: Brian’s
7 999 Kč
DO OBCHODU >
Vyrážečka Brian’s Optik X2 SR -  je vysoce populární poloprofesionální model rukavice od kanadského výrobce Brian´s, tato řada je široce...

Vyrážečka Brian’s Optik X2 SR –  je vysoce populární poloprofesionální model rukavice od kanadského výrobce Brian´s, tato řada je široce populární mezi brankáři napříč všemi výkonnostními soutěžemi.

Vyrážečka Brian’s Optik X2 SR –  je vysoce populární poloprofesionální model rukavice od kanadského výrobce Brian´s, tato řada je široce populární mezi brankáři napříč všemi výkonnostními soutěžemi.

Popis:

  • Design vyrážečky je podobný jako u profi top modelu Optik 2.
  • S agresivními liniemi a hranami ve spojení se strategickými průduchy polymesh tato grafika opravdu vyniká.
  • Při pohledu na vyrážečku Brian’s Optik X2 si všimnete zkoseného tvaru, který pomáhá snížit celkovou váhu a zároveň dává brankáři vyvážený pocit.
  • Vyrážečka má dokonalý chránič – desku, která poskytne brankáři ochranu a rovnováhu při klíčových zákrocích.
  • Vyrážečka má širokou manžetu a poskytuje velkou mobilitu a je navržena tak, aby dobře seděla a nijak se nepletla s vestou.
  • Na zápěstí vede z boční stěny přes zápěstí pásek se suchým zipem, který pomáhá poskytovat brankáři upřednostňované uchycení a pomáhá stabilizovat boční stěnu, aby získal nad rukavicí plnou kontrolu.
  • Na boční stěně a ukazováčku najdete všitou HD pěnu, která chrání brankáře před puky, které se svezou po hokejce.
  • Pokud jste brankář na střední úrovni a hledáte lehkou a vyváženou rukavici, která nabízí skvělé vzory inspirované top modelem, nehledejte nic jiného než Brian’s Optik X2.

Zlevněný kus Brian´s Vyrážečka Brian’s Optik X2 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický gard lze koupit taky na našich stránkách v populární sekci lapačky a vyrážečky. Nyní můžete koupit ještě jiné produkty ze zmíněné kategorie za outletovou cenu!

Oblíbený a kvalitní produkt Brian´s Vyrážečka Brian’s Optik X2 SR, bílá-černá-červená, Senior, Klasický gard od naší známé značky Brian´s můžete získat momentálně na našich stránkách téměř zdarma. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 7 999 Kč.