Brusle Bauer X – LS Sr

Tento velmi oblíbený produkt lze získat aktuálně tu ve známé rubrice brusle. Nyní pořídíte oblíbené produkty z této oblíbené kategorie z... více informací »
Brusle Bauer X - LS Sr
Značka: Bauer
2 199 Kč
DO OBCHODU >
Tento velmi oblíbený produkt lze získat aktuálně tu ve známé rubrice brusle. Nyní pořídíte oblíbené produkty z této oblíbené kategorie z...

Tento velmi oblíbený produkt lze získat aktuálně tu ve známé rubrice brusle. Nyní pořídíte oblíbené produkty z této oblíbené kategorie z pohodlí domova!
Tyto brusle patří do velikostní kategorie Senior. Hledáte jinou velikost? Brusle nabízíme i ve velikostech Youth, Junior a Intermediate. Ostatní velikosti najdete zde. Brusle BAUER XLS Model jako dělaný pro absolutní začátečníky s bruslením. Brusle Bauer XLS (learn to skate) jsme navrhli tak, aby odpovídaly potřebám sportovce, který se chystá dělat první kroky na ledě. Výborně poslouží při výuce dětí na bruslích, ale začátky usnadní i nadšencům, kteří chtějí začít s hobby hokejem – jsou dostupné pro všechny věkové kategorie. Tento model pro začátečníky se vyznačuje jednodílným polykarbonovým skeletem a příjemným vnitřkem brusle, v němž se o pohodlí zasluhuje výstelka z mikrovlákna. U dospěláckých velikostí očekávejte jednoduché šněrování. Dětské brusle jsme pro maximální usnadnění vybavili suchým zipem. Stačí brusle nazout, zalepit tři pásky a malý sportovec může vyrazit do akce. Na modelu XLS najdete nůž LS PRO II & STAINLESS STEEL, který je delší než u bruslí pro pokročilé bruslaře. Pomůže vám udržet stabilitu a budete díky němu rychleji dělat první pokroky. Seznam velikostí bruslí Vapor a jednotlivé velikostní kategorie naleznete níže: Potřebujete převést velikost z tabulky do euro velikosti? Navštívte naší poradnu.

Tento zlevněný produkt Brusle Bauer X - LS Sr od známého předního výrobce Bauer je dostupný zrovna dneska za outletovou cenu! Zrovna nyní za cenu 2 199 Kč.