Brusle G. 3S Int

Hodně žádaný kus Brusle G. 3S Int je k dispozici přímo tady na webu ve známé rubrice brusle. Pořiďte si jiné produkty ve zmíněné kategorii za... více informací »
Brusle G. 3S Int
Značka: Bauer
3 899 Kč
DO OBCHODU >
Hodně žádaný kus Brusle G. 3S Int je k dispozici přímo tady na webu ve známé rubrice brusle. Pořiďte si jiné produkty ve zmíněné kategorii za...

Hodně žádaný kus Brusle G. 3S Int je k dispozici přímo tady na webu ve známé rubrice brusle. Pořiďte si jiné produkty ve zmíněné kategorii za nejlepší ceny! Brusle 3S kategorie Intermediate mohou skvěle posloužit mládežnickému výkonnostnímu brankáři, který se poohlíží po prvních bruslích mimo juniorskou kategorii a odiče se poohliží po modelu se skvělým poměrem cena/výkon. Oproti předešlému modelu najdeme na této brusli tzv. Supreme fit, tedy celkově vyšší brusle především v hloubce paty. Díky tomu brusle lépe obepne nohu a tím brankář získá větší stabilitu nejenom při samotném bruslení ale i během přesouvání v rozkleku. Skelet brusle je vyroben z tkaného kompozitu Flex comp, který umožní brankáři dostat se více do předklonu v brankářském postoji. Plochý horní lem brusle a asymetrická špička zaručí skvělé vlastnosti při přesouvání brankáře v rozkleku. Na této kartě nabízíme seniorské velikosti pro menší brusle klikněte na kategorii Junior naopak pro větší klikněte na kategorii Senior.

Tento skvělý produkt Brusle G. 3S Int od odblíbeného výrobce Bauer snadno můžete sehnat momentálně za příznivou cenu! Aktuálně za super cenu 3 899 Kč.