Brusle G. 3S Sr

Brusle 3S jsou určeny pro hobby brankáře, ale mohou skvěle posloužit i mládežnickému výkonnostnímu brankáři, který se poohlíží po prvních... více informací »
Brusle G. 3S Sr
Značka: Bauer
4 499 Kč
DO OBCHODU >
Brusle 3S jsou určeny pro hobby brankáře, ale mohou skvěle posloužit i mládežnickému výkonnostnímu brankáři, který se poohlíží po prvních...

Brusle 3S jsou určeny pro hobby brankáře, ale mohou skvěle posloužit i mládežnickému výkonnostnímu brankáři, který se poohlíží po prvních bruslích v seniorské kategorii. Oproti předešlému modelu najdeme na této brusli tzv. Supreme fit, tedy celkově vyšší brusle především v hloubce paty. Díky tomu brusle lépe obepne nohu a tím brankář získá větší stabilitu nejenom při samotném bruslení ale i během přesouvání v rozkleku. Skelet brusle je vyroben z tkaného kompozitu Flex comp, který umožní brankáři dostat se více do předklonu v brankářském postoji. Plochý horní lem brusle a asymetrická špička zaručí skvělé vlastnosti při přesouvání brankáře v rozkleku. Na této kartě nabízíme seniorské velikosti pro menší brusle klikněte na kategorii Intermediate nebo Junior
Zlevněný produkt můžete pořídit aktuálně tady na stránkách v oblíbené sekci brusle! Máme pro vás parádní produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu!

Tento neodolatelný produkt Brusle G. 3S Sr od našeho výrobce Bauer máte možnost koupit aktuálně na webu ve výhodné akci. Nabídka již od 4 499 Kč.