Brusle G. Bauer Elite Int

Brankářské brusle Bauer ELITE GOAL pro kategorii Intermediate, které jsou dostupné v šesti velikostech. Jde o nadstandardní model pro gólmany ve věku... více informací »
Brusle G. Bauer Elite Int
Značka: Bauer
9 699 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské brusle Bauer ELITE GOAL pro kategorii Intermediate, které jsou dostupné v šesti velikostech. Jde o nadstandardní model pro gólmany ve věku...

Brankářské brusle Bauer ELITE GOAL pro kategorii Intermediate, které jsou dostupné v šesti velikostech. Jde o nadstandardní model pro gólmany ve věku 13-16 let. Skvěle poslouží hlavně brankářům hrajícím hokej na poloprofesionální úrovni a hobby gólmanům. ELITE GOAL jsou skvělou volbou, pokud hledáte kvalitní a profi brusle za slušnou cenu. K velkým přednostem těchto bruslí patří skelet STANCEFLEX+ z CURV kompozitu. Tato technologie skeletu vám při chytání zajistí maximální flexibilitu a volný pohyb, ale zároveň se postará o stabilitu ve spodní části brusle. Model ELITE GOAL dostal do výbavy nůž LS3G+ se standardním profilem, na nějž se můžete spolehnout za jakékoliv situace. Z hlediska pohodlí pak oceníte polstrování AEROFOAM PRO, které je zárukou maximálního komfortu i při těch nejnáročnějších zápasech a trénincích. Navíc vás potěší i líbivý a moderní design bruslí ELITE GOAL. Hodně žádaný produkt lze koupit ještě tu na stránkách ve známé sekci brusle. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice za skvělou cenu.

Exkluzivní kousek Brusle G. Bauer Elite Int od známé kvalitní značky Bauer snadno můžete získat momentálně na našich stránkách za příznivou cenu. Teď v akci 9 699 Kč.