Brusle G. Bauer GSX Jr

Juniorské brusle Bauer GSX GOAL s technologií Motion Flex, které nabízíme v šesti velikostech a dvou šířkách dle tradičního systému číslování... více informací »
Brusle G. Bauer GSX Jr
Značka: Bauer
5 199 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské brusle Bauer GSX GOAL s technologií Motion Flex, které nabízíme v šesti velikostech a dvou šířkách dle tradičního systému číslování...

Juniorské brusle Bauer GSX GOAL s technologií Motion Flex, které nabízíme v šesti velikostech a dvou šířkách dle tradičního systému číslování D/EE. Je ideální pro výkonnostní gólmany ve věku 7-12 let. Tyto brusle jsou jako stvořené pro hobby brankáře chytající pro zábavu v amatérských zápasech, nebo i pro ty, kteří si jdou občas jen tak zatrénovat. Přestože nejde o model pro elitní gólmany, najdete na něm několik prvků profi bruslí. Brusle Bauer GSX GOAL charakterizuje skelet STANCEFLEX z FLEX COMP kompozitu a podrážka i špička typická pro modelovou řadu Supreme. Jazyk u těchto bruslí pak znáte z modelů z řady Vapor. Zatímco od Supreme si tento model přinesl sílu, od Vaporu výtečnou flexibilitu. Dále se těšte na standardní střih a nový nůž LS1G+, který návrháři vylepšili, aby byl delší a odpovídal potřebám moderního brankáře. Brusle GSX GOAL doporučujeme i pro jejich atraktivní a výrazný design, se kterým zapůsobíte na nejednoho kamaráda či spoluhráče v kabině. Tento nejprodávanější výrobek Brusle G. Bauer GSX Jr naleznete v pohodě tady u nás v oblíbené rubrice brusle. Nyní můžete koupit unikátní kusy ve zmiňované sekci za rozumné peníze.

Zajímavý produkt Brusle G. Bauer GSX Jr od skvělé značky Bauer jednoduše můžete sehnat v aktuální nabídce za parádní cenu. Právě teď jen za 5 199 Kč.