Brusle G. Bauer GSX Sr

Seniorské brankářské brusle Bauer GSX GOAL, které si můžete pořídit v jedenácti velikostech a dvou šířkách dle tradičního systému... více informací »
Brusle G. Bauer GSX Sr
Značka: Bauer
6 099 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské brankářské brusle Bauer GSX GOAL, které si můžete pořídit v jedenácti velikostech a dvou šířkách dle tradičního systému...

Seniorské brankářské brusle Bauer GSX GOAL, které si můžete pořídit v jedenácti velikostech a dvou šířkách dle tradičního systému číslování D/EE. Tyto brusle jsou jako stvořené pro hobby brankáře chytající pro zábavu v amatérských zápasech, nebo i pro ty, kteří si jdou občas jen tak zatrénovat. Přestože nejde o model pro elitní gólmany, najdete na něm několik prvků profi bruslí. Brusle Bauer GSX GOAL charakterizuje skelet STANCEFLEX z FLEX COMP kompozitu a podrážka i špička typická pro modelovou řadu Supreme. Jazyk u těchto bruslí pak znáte z modelů z řady Vapor. Zatímco od Supreme si tento model přinesl sílu, od Vaporu výtečnou flexibilitu. Dále se těšte na standardní střih a nový nůž LS1G+, který návrháři vylepšili, aby byl delší a odpovídal potřebám moderního brankáře. Brusle GSX GOAL doporučujeme i pro jejich atraktivní a výrazný design, se kterým zapůsobíte na nejednoho kamaráda či spoluhráče v kabině. Zajímavý kus Brusle G. Bauer GSX Sr lze pořídit také na stránkách zařazený v kategorii brusle. Prozkoumejte skvělé kousky z této populární kategorie za skvělou cenu.

Tento oblíbený produkt Brusle G. Bauer GSX Sr od přední společnosti Bauer snadno můžete najít ještě dnes za výprodejovou cenu. Právě nyní za 6 099 Kč.