Brusle G. Bauer PRO Int

Brankářské brusle Bauer PRO GOAL pro kategorii Intermediate, nabízené ve dvou velikostech. Jsou tím nejlepším kouskem, který můžete pořídit... více informací »
Brusle G. Bauer PRO Int
Značka: Bauer
17 999 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské brusle Bauer PRO GOAL pro kategorii Intermediate, nabízené ve dvou velikostech. Jsou tím nejlepším kouskem, který můžete pořídit...

Brankářské brusle Bauer PRO GOAL pro kategorii Intermediate, nabízené ve dvou velikostech. Jsou tím nejlepším kouskem, který můžete pořídit brankáři ve věku 13-16 let. Mají v sobě zabudované nejnovější technologie a jde o zatím nejlepší gólmanské brusle od Baueru. Jsou tak určené především profesionálům a gólmanům, kteří si potrpí na exkluzivní výstroj. Tyto brusle v sobě snoubí to nejlepší z řady Vapor a Supreme. Pyšní se zbrusu novým skeletem z CURV kompozitu STANCEFLEX PRO, který brankáři dává ještě více flexibility a pohyblivosti než kdy dříve. Skelet je ve spodní části brusle nižší, což zajišťuje stabilitu při silových odrazech. Nadchne vás také komfortní střih límce – je anatomičtější a větší odolnost návrháři zajistili použitím systému šněrování PRO. Nechybí ani zesílená výstelka brusle. Třešničkou na dortu jsou nože bruslí LS5G s profilem SAM. Brusle Bauer PRO GOAL se postarají o to, že budete o krok napřed před soupeři ještě dříve, než skočíte na led.
Velmi prodávaný produkt Brusle G. Bauer PRO Int lze získat pohodlně tu v populární rubrice brusle. Vyhledejte si podobné kusy ve zmíněné sekci za výhodnou cenu!

Tento výjimečný výrobek Brusle G. Bauer PRO Int od společnosti s úžasnou pověstí Bauer pohodlně dostanete online ve slevě! V současnosti za 17 999 Kč.