Brusle G. Bauer PRO Sr

Seniorské brankářské brusle Bauer PRO GOAL, které nabízíme v deseti různých velikostech. Vybírat u nich můžete z nových FIT systémů (šířek)... více informací »
Brusle G. Bauer PRO Sr
Značka: Bauer
21 999 Kč
DO OBCHODU >
Seniorské brankářské brusle Bauer PRO GOAL, které nabízíme v deseti různých velikostech. Vybírat u nich můžete z nových FIT systémů (šířek)...

Seniorské brankářské brusle Bauer PRO GOAL, které nabízíme v deseti různých velikostech. Vybírat u nich můžete z nových FIT systémů (šířek) 1, 2 a 3. Mají v sobě zabudované nejnovější technologie a jde o zatím nejlepší gólmanské brusle od Baueru. Jsou tak určené především profesionálům a gólmanům, kteří si potrpí na exkluzivní výstroj. Tyto brusle v sobě snoubí to nejlepší z řady Vapor a Supreme. Pyšní se zbrusu novým skeletem z CURV kompozitu STANCEFLEX PRO, který brankáři dává ještě více flexibility a pohyblivosti než kdy dříve. Skelet je ve spodní části brusle nižší, což zajišťuje stabilitu při silových odrazech. Nadchne vás také komfortní střih límce – je anatomičtější a větší odolnost návrháři zajistili použitím systému šněrování PRO. Nechybí ani zesílená výstelka brusle. Třešničkou na dortu jsou nože bruslí LS5G s profilem SAM. Brusle Bauer PRO GOAL se postarají o to, že budete o krok napřed před soupeři ještě dříve, než skočíte na led.
Nejprodávanější produkt Brusle G. Bauer PRO Sr najdete ještě tady na našich stránkách umístěný v sekci brusle! Mrkněte na kvalitní produkty z naší sekce za internetové ceny!

Akční výrobek Brusle G. Bauer PRO Sr od skvělé značky Bauer můžete dostat aktuálně na webu za báječnou cenu! K sehnání zrovna v akci za 21 999 Kč.