Brusle G. Vapor 1X Jr

Juniorské brankářské brusle Vapor 1X. Už jistě víte, a pokud občas mrknete třeba na sestřihy NHL a zaměříte se na brankáře, tak většina z nich... více informací »
Brusle G. Vapor 1X Jr
Značka: Bauer
4 999 Kč
DO OBCHODU >
Juniorské brankářské brusle Vapor 1X. Už jistě víte, a pokud občas mrknete třeba na sestřihy NHL a zaměříte se na brankáře, tak většina z nich...

Juniorské brankářské brusle Vapor 1X. Už jistě víte, a pokud občas mrknete třeba na sestřihy NHL a zaměříte se na brankáře, tak většina z nich má na nohou hráčské brusle. Samozřejmě, že vtipkuju, chytají v brankářských, které ovšem vypadají jako hráčské brusle. Je to dáno tím, že brankářské brusle Bauer nemají tradiční skelet. Když se nad tím vlastně zamyslíte, tak ani není potřeba. Jelikož většina puků jde zepředu na špičku, což Vás jednak chrání beton a silný 3mm plast, tak jste v suchu. A zboku to bude bolet i s klasickými bruslemi. Nicméně brusle 1X, stejně jako ty hráčské, mají botu z Curv kompozitu, který je velice lehký, ale také dosti tuhý. Bude tedy nejedn chráněni, ale nohy budete mít skvěle ukotvené v bruslích. Bruslení, přesuny, slidy a jiné srandy v brankovisšti, jsou jednodušší, ale také přesnější a jistější. Absence skeletu má hodně výhod. Jako tu největší můžeme uvést tu, že brusli můžete mnohem více naklonit k ledu. Tudíž právě Vaše slidy budou mnohem rychlejší a tolik se nenadřete. Jako další bych uvedl váhu, ale to je celkem samozřejmost vzhledem ke kompozitovým vláknům. Velice příjemná vnitřní stélka je částečně pogumovaná, takže brusle opět skvěle drží na nohou. Brusle 1X jsou osazený holdery Vertexx Edge do níchž jsou vsazeny nože LightSpeed 3, které jsou stejně hráčské nože jen 3mm široké.
Vysoce kvalitní produkt Brusle G. Vapor 1X můžete najít prostě na stránkách v kategorii brusle! Nyní si můžete pořídit skvělé zboží ze zmíněné rubriky za nejnižší cenu.

Unikátní a žádaný výrobek Brusle G. Vapor 1X Jr od dodavatele se skvělou pověstí Bauer lze nakoupit již dnes opravdu levně! Právě nyní za 4 999 Kč.