Brusle G. Vapor 1X Sr

Už jistě víte, a pokud občas mrknete třeba na sestřihy NHL a zaměříte se na brankáře, tak většina z nich má na nohou hráčské brusle.... více informací »
Brusle G. Vapor 1X Sr
Značka: Bauer
6 999 Kč
DO OBCHODU >
Už jistě víte, a pokud občas mrknete třeba na sestřihy NHL a zaměříte se na brankáře, tak většina z nich má na nohou hráčské brusle....

Už jistě víte, a pokud občas mrknete třeba na sestřihy NHL a zaměříte se na brankáře, tak většina z nich má na nohou hráčské brusle. Samozřejmě, že vtipkuju, chytají v brankářských, které ovšem vypadají jako hráčské brusle. Je to dáno tím, že brankářské brusle Bauer nemají tradiční skelet. Když se nad tím vlastně zamyslíte, tak ani není potřeba. Jelikož většina puků jde zepředu na špičku, což Vás jednak chrání beton a silný 3mm plast, tak jste v suchu. A zboku to bude bolet i s klasickými bruslemi. Nicméně brusle 1X, stejně jako ty hráčské, mají botu z Curv kompozitu, který je velice lehký, ale také dosti tuhý. Bude tedy nejedn chráněni, ale nohy budete mít skvěle ukotvené v bruslích. Bruslení, přesuny, slidy a jiné srandy v brankovisšti, jsou jednodušší, ale také přesnější a jistější. Absence skeletu má hodně výhod. Jako tu největší můžeme uvést tu, že brusli můžete mnohem více naklonit k ledu. Tudíž právě Vaše slidy budou mnohem rychlejší a tolik se nenadřete. Jako další bych uvedl váhu, ale to je celkem samozřejmost vzhledem ke kompozitovým vláknům. Velice příjemná vnitřní stélka je částečně pogumovaná, takže brusle opět skvěle drží na nohou. Brusle 1X jsou osazený holdery Vertexx Edge do níchž jsou vsazeny nože LightSpeed 3, které jsou stejně hráčské nože jen 3mm široké.
Nový kousek máte možnost nakoupit ještě tady a teď na našem webu zařazený v kategorii brusle. Nyní můžete koupit jiné kousky z této populární sekce za skvělou cenu.

Designový výrobek Brusle G. Vapor 1X Sr od výrobce se zárukou kvality Bauer jde získat na našich stránkách nyní trvale výhodně! Výhodně za super cenu 6 999 Kč.