Brusle G. Vapor X2.7 Yth

Brankářské brusle Vapor X2.7 kategorie Youth jsou tou nejlepší možnou volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní brusle pro svého malého... více informací »
Brusle G. Vapor X2.7 Yth
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU >
Brankářské brusle Vapor X2.7 kategorie Youth jsou tou nejlepší možnou volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní brusle pro svého malého...

Brankářské brusle Vapor X2.7 kategorie Youth jsou tou nejlepší možnou volbou pro rodiče, kteří hledají kvalitní brusle pro svého malého brankáře, které mu pomůžou dále se zdokonalovat v chytání. Tyto brusle se vyznačují třemi klíčovými technologiemi. Je to zcela nový injektovaný skelet, nový střih VAPOR FIT, který poskytuje větší zahloubení nohy v brusli a lepší obepnutí v horní části boty. Další novinkou je nová ocel LS 1G +. Je o 4 milimetry vyšší než nůž u předešlého modelu. Jak už je zvykem, tak i tyto brusle jsou bez tradičního ochranného skeletu, tedy jsou lehčí a umožní brankáři dostat do lepšího úhlu pro odraz při zákroku. Podrážka brusle je tvořena lehkým tvrzeným plastem TPU. Brusle jsou nabízeny i ve verzi senior.
Tento akční produkt Brusle G. Vapor X2.7 seženete teď tu na našich stránkách v populární sekci brusle! Nyní koupíte oblíbené zboží z naší rubriky za super cenu.

Tento exkluzivní výrobek Brusle G. Vapor X2.7 Yth od předního výrobce Bauer k dostání zrovna opravdu výhodně. Teď za akční cenu 2 399 Kč.