Brusle Supreme 3S PRO Jr

Brusle Supreme 3S PRO Junior jsou nejvyšším modelem bruslí řady Supreme v této velikostní kategorii. Brusle jsou navrženy pro elitní bruslaře ve... více informací »
Brusle Supreme 3S PRO Jr
Značka: Bauer
8 719 Kč
DO OBCHODU >
Brusle Supreme 3S PRO Junior jsou nejvyšším modelem bruslí řady Supreme v této velikostní kategorii. Brusle jsou navrženy pro elitní bruslaře ve...

Brusle Supreme 3S PRO Junior jsou nejvyšším modelem bruslí řady Supreme v této velikostní kategorii. Brusle jsou navrženy pro elitní bruslaře ve věku 7 až 10 let. 3D tvarovaný skelet z Curv kompozitu je plně tepelně tvarovatelný a poskytuje požadovaný komfort a game-ready pocit. Ve spodní části brusle je tužší pro lepší přenos energie v odrazu. Nový Power střih brusle více obepíná nohu, díky tomu má hráč lepší stabilitu a může se lépe opřít do odrazu. Jazyk Reflex PRO, zadní chránič šlach Reflex Tendon Guard a standardní systém šněrování umožňují hráči více se naklonit směrem dopředu a tím přidat více energie do odrazu. Brusle se vyznačují prvotřídní ocelí Tuuk LS Pulse, která je zkonstruována s vysoce leštěným povrchem, aby poskytovala vynikající skluz pro vyšší rychlost. Samotný nůž je vyšší a tím vytváří lepší úhel pro odraz. Tento nový nůž je vyprofilovaný do tvaru Bauer's Power Profile, který pomáhá hráči udržovat rychlost a silnější odraz. Flex brusle 3S PRO Jr je 65 a nabízí tak hráči vysokou úroveň podpory a stability v rámci nabídky juniorských bruslí. Pro větší velikosti bruslí navštivte kategorii intermediate.
Tento výjimečný výrobek je dostupný snadno tu na stránkách zařazený v rubrice brusle! Získejte zcela nové kousky z této rubriky na pár kliknutí.

Ve slevě kousek Brusle Supreme 3S PRO Jr od spolehlivého výrobce Bauer můžete najít zrovna až neuvěřitelně levně. Akční cena již od 8 719 Kč.