Brusle Supreme 3S Yth

Brusle Supreme 3S kategorie youth jsou speciálně navrženy pro začínající bruslaře. Design bruslí je výsledkem dialogu mezi našimi inženýry a... více informací »
Brusle Supreme 3S Yth
Značka: Bauer
3 119 Kč
DO OBCHODU >
Brusle Supreme 3S kategorie youth jsou speciálně navrženy pro začínající bruslaře. Design bruslí je výsledkem dialogu mezi našimi inženýry a...

Brusle Supreme 3S kategorie youth jsou speciálně navrženy pro začínající bruslaře. Design bruslí je výsledkem dialogu mezi našimi inženýry a profesionálními úspěšnými dětskými trenéry, kteří doporučují pro malé hokejisty zdokonalující se v bruslení, vázat si na bruslích o jedno nebo dvě očka méně, tak aby se hráč dostal více do předního náklonu. Nyní jsme pomocí speciálního trojúhelníku Motion Flex změkčili horní přední část bruslí, tak aby si malý hokejista mohl správně na pevno utáhnout brusle a při tom se zároveň lehce naklánět směrem dopředu při odrazu. Brusle se vyznačují vysoce kvalitními noži se speciálně navrženým profilem pro malé hokejisty, který jim usnadňuje bruslení a pomáhá držet balanc na ledě.
Nový produkt máte možnost koupit rovněž tady na webu v sekci brusle. Podívejte se na podobné produkty z této známé kategorie za rozumné peníze!

Akční kousek Brusle Supreme 3S Yth od výrobce se zárukou kvality Bauer můžete dostat na našich stránkách teď za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 3 119 Kč.