Brusle Supreme S25 Jr

Brusle Bauer Supreme S25 Junior Základní model řady Supreme. Ideální brusle pro začínající hokejisty. Pokud vaše dítě začíná hrát hokej a... více informací »
Brusle Supreme S25 Jr
Značka: Bauer
1 599 Kč
DO OBCHODU >
Brusle Bauer Supreme S25 Junior Základní model řady Supreme. Ideální brusle pro začínající hokejisty. Pokud vaše dítě začíná hrát hokej a...

Brusle Bauer Supreme S25 Junior Základní model řady Supreme. Ideální brusle pro začínající hokejisty. Pokud vaše dítě začíná hrát hokej a hledáte odpovídající brusle jak z pohledu kvality materiálu, tak i způsobem zpracování, je tento model tím pravým odrazovým můstkem mezi opravdu „hokejové brusle“. Hraje-li hokej na vyšší úrovni jak herní kvalitou nebo intenzitou tréninků, tak bychom doporučili vyšší modely bruslí. Brusle Supreme jsou charakteriskické anatomickým tvarem, který precizně obepíná nohu hráče a tím zajišťuje maximální komfort a dokonalý přenos energie při bruslení. Tvar brusle je speciálně navžen na střední výšku nártu, hloubku paty a obvod kotníku. modelové číslo: 1052950 nástupce modelů: Supreme S150, 150, ONE.5 hmotnost: hráčská úroveň: Rekreační tepelná tvarovatelnost: Ano, vnitřní výstelka se přizpůsobí přirozeným teplem při hře, nelze tvarovat v peci! Vlastnosti v číslech Tepelná tvarovatelnost – 7/10 Odvíjí se od vnějšího materiálu a vnitřních pěn. Čím vyšší je hodnocení tím se brusle lépe přizpůsobí noze hráče. Boční podpora – 5/10 Závisí na kombinaci materiálu boty a způsobu zpracování. Čím vyšší je hodnocení tím vyšší je tvrdost boty ze strany na stranu. Ohnutí brusle – 7/10 Závisí na míře ohnutí brusle směrem vpřed. Čím vyšší je hodnocení tím víc energie je zapotřebí pro ohnutí do úhlu 45°. Torzní tuhost – 5/10 Odvíjí se od kombinace materiálu boty, zpracování a opory vložky. Čím vyšší je hodnocení tím méně se brusle pne a nedochází tak ke ztrátě energie při bruslení. Materiál Skeletu – Vstřikované jádro Trueform z lekého, ale přitom pevného polyuretanového materiálu. Navržený pro optimální oporu nohy a strukturální tepelné tvarování. zvyšuje boční podporu a torzní tuhost. Jazyk – Dvojdílný plstěný jazyk (48 oz) poskytuje pokročilý komfort. Integrovaný chráníč nártu zaručuje dostatečnou orchranu. (měkčí než u modelu S27) Výstelka – Měkká výstelka z mikrovlákna, která maximalizuje komfort Nůž – Ocel střední úrovně s ověřenou prémiovou odolností. Standardní výška profilu, přední a zadní část předkonturována. Podrážka – Podrážka je vyrobena z měkčího plastu TPR, který je ideální pro začátečníky a středně pokročilé hráče. Vložka – Základna z pěny Mid-density poskytuje rovnováhu mezi komfortem a výkonností. Holder – Holder TUUK z lehkého a vysoce odolného plastu. Nedisponuje funkcí Edge, nože jsou vyměnitelné pouze po odnýtování holderu.
Vysoce kvalitní kousek Brusle Supreme S25 Jr můžete získat právě zde tu zařazený v sekci brusle! Nyní si můžete koupit skvělé výrobky ze zmíněné kategorie za výhodné peníze.

Oblíbený produkt Brusle Supreme S25 Jr od značky se skvělou pověstí Bauer můžete najít aktuálně na webu za báječnou cenu. Akční cena 1 599 Kč.